Dermokonsultacje

Dermokonsultacje

Jak wyglądają dermokonsultacje?

Gdy zdecydujesz się skorzystać z mojej pomocy, otrzymasz ode mnie szczegółowy kwestionariusz, dzięki któremu poznam potrzeby Twojej skóry. Pomocne będą również zdjęcia Twojej skóry. Poproszę Cię również o przesłanie zdjęć maks. 5 kosmetyków, które używasz. Chętnie zapoznam się z Twoim opisem problemów skórnych i kosmetycznych oraz z przygotowanymi przez Ciebie pytaniami.

W ciągu 7 dni przygotuję dla Ciebie:

  • przygotuję raport opisujący działanie i bezpieczeństwo składników, zawartych w Twoich kosmetykach wraz z oceną kosmetyku pod kątem działania i dopasowania do Twojej skóry
  • przedstawię Ci informacje na temat Twojego typu skóry, jej potrzeb, jakie składniki kosmetyków będą dla niej przydatne, a jakie mogą jej zaszkodzić
  • stworzę indywidualny plan pielęgnacji wraz z propozycjami kosmetyków, dostosowanych do Twoich potrzeb

UWAGA – zajmuję się nie tylko skórą twarzy, ale również skórą całego ciała.

Specjalizuję się w pielęgnacji:

  • skóry atopowej
  • skóry alergicznej
  • kobiet w ciąży i mam karmiących
  • niemowląt

Po otrzymaniu ode mnie raportu i planu pielęgnacji będziesz mieć 3 dni mojej uwagi. Odpowiem wówczas na Twoje pytania i wyjaśnię wszelkie wątpliwości.

Koszt dermokonsultacji to 200zł.

 

Mini-konsultacje

Jeśli chcesz jedynie otrzymać raport dotyczący używanych przez Ciebie kosmetyków, możesz skorzystać z mini konsultacji. Poproszę Cię o przesłanie listy Twoich kosmetyków wraz ze zdjęciami i przygotuję raport z analizą ich składów. Przedstawię każdy ze składników – jego polską nazwę, funkcję jaką pełni, działanie na skórę oraz ocenę bezpieczeństwa.

Koszt mini-konsultacji to 50zł. Obejmują one analizę maksymalnie 5 kosmetyków. Koszt analizy każdego kolejnego kosmetyku to 10zł.

 

Kim jestem?

Jestem dermokonsultantką i biotechnologiem. Ukończyłam Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej. Od 3 lat tworzę bloga Dermatopik, gdzie dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą związaną z atopowym zapaleniem skóry, alergiami i pielęgnacją skóry. Od dzieciństwa zmagam się z AZS i alergiami, a ukończone przeze mnie studia pozwalają mi na rozumienie mechanizmów tych schorzeń i podążanie za aktualnymi wynikami badań naukowych, dotyczącymi pielęgnacji skóry i kosmetyków. Stale poszerzam swoją wiedzę – po prostu uwielbiam się uczyć! Jestem również ekspertem marki eeny meeny – moje artykuły, wraz z artykułami innych specjalistów, możesz przeczytać tutaj: https://eenymeeny.eu/blog/.

Jako dermokonsultantka szczególnie umiłowałam sobie pielęgnację skóry atopowej, alergicznej oraz pielęgnację kobiet w ciąży, mam karmiących i niemowląt i to w tych zagadnieniach się specjalizuję. Zajmuję się nie tylko skórą twarzy, ale również, a może zwłaszcza, skórą całego ciała.

 

Jeżeli jesteś zainteresowana dermokonsultacjami lub masz jakieś pytania, zachęcam do kontaktu na maila: kontakt@dermatopik.pl