Bezpłatny ebook (alergia, atopowe zapalenie skóry) oraz ankieta dla Czytelników bloga

Bezpłatny ebook (alergia, atopowe zapalenie skóry) oraz ankieta dla Czytelników bloga

Przez długi czas nie szukałam informacji na temat atopowego zapalenia skóry w internecie. W okresie dzieciństwa o moją skórę troszczyli się rodzice, a gdy byłam nastolatką oprócz ich troski wystarczały mi informacje otrzymywane od lekarza. Dopiero gdy dopadło mnie zaostrzenie w wieku 22 lat zaczęłam szukać szerszych informacji na temat atopowego zapalenia skóry, głównie w internecie. Z własnego doświadczenia wiem, jak bywa trudno znaleźć coś interesującego na temat tej choroby. Spędziłam mnóstwo godzin, wyszukując różne hasła związane z atopowym zapaleniem skóry. Dodatkowo nie były wtedy dostępne grupy wsparcia na Facebooku. Z tego, co pamiętam, istniało wtedy forum Atopowe, gdzie osoby cierpiące na AZS dzieliły się między sobą swoimi doświadczeniami. Nie znalazłam też wtedy żadnych blogów polskojęzycznych, które chociaż w niewielkim stopniu dotyczyłyby atopowego zapalenia skóry. Znalazłam kilka blogów zagranicznych, ale zwykle nie były one aktualizowane od bardzo dawna. Brak czy ograniczony zasób takich treści w internecie był jednym z powodów, dla których założyłam właśnie tego bloga 🙂 Chcę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat atopowego zapalenia skóry, nie tylko jako atopik, od strony pacjenta, ale także jako biolog/biotechnolog, od strony naukowej, medycznej.

 

Darmowy ebook dla osób z atopowym zapaleniem skóry

Chcąc pomóc innym osobom z atopowym zapaleniem skóry oraz alergiami, zwłaszcza tym osobom, które dopiero niedawno dowiedziały się o swojej chorobie, przygotowałam bezpłatny ebook „Pomoce dla alergika”. Jest to głównie zbiór linków do miejsc w sieci, które mogą okazać się przydatne dla osób z atopowym zapaleniem skóry oraz cierpiących na alergie, czy inne choroby skóry. Są to miejsca zarówno takie, które znam od dawna, jak i całkiem dla mnie nowe. Cała ta lista powstawała gdzieś w moich zakładkach w przeglądarce od długiego czasu. Jest to ebook, który pomoże osobom cierpiącym na AZS zaoszczędzić mnóstwo czasu, jeśli chodzi o szukanie czegoś interesującego i wartościowego na temat tej choroby.

Dermatopik Newsletter - bezpłatny ebook z pomocami dla alergika

Dermatopik Newsletter - bezpłatny ebook z pomocami dla alergika

 

Bardzo zachęcam do zaopatrzenia się w przygotowany przeze mnie ebook. Jestem pewna, że każdy znajdzie tam dla siebie coś interesującego i pomocnego. Ebook jest dostępny do pobrania po zapisaniu się na blogowy newsletter (zapis na końcu artykułu lub tutaj). Osoby zapisane na newsletter mogą być pewne, ze ich dane są u mnie absolutnie bezpieczne 🙂 Założyłam newsletter w celu bezpośredniego (tzn. bez udziału dodatkowych platform), niezależnego (zwłaszcza od zmiennej polityki Facebooka) kontaktu z Wami, moimi Czytelnikami. Wiadomości ode mnie będą informować subskrybentów o nowych postach na blogu, a także będą dostarczać dodatkowych treści, takich jak przydatne linki, artykuły naukowe, nowości kosmetyczne (oczywiście dotyczące atopowego zapalenia skóry) itp. Newsletter będzie wysyłany raz na dwa tygodnie. Jeszcze raz gorąco zachęcam do zapisania się do newslettera, zarówno ze względu na bezpłatny ebook, jak i bezpośredni kontakt między nami.

 

Ankieta dla Czytelników

Na koniec chciałabym poprosić Was, moich Czytelników, o wypełnienie krótkiej ankiety na temat bloga. Całość zajmie mniej niż 3 minuty. Chciałbym dowiedzieć się, co lubicie najbardziej tutaj czytać, czego chcielibyście czytać więcej, jakie treści Was interesują. Podpytuję też o Wasze ulubione kosmetyki oraz  książki o AZS. Celem ankiety jest prowadzenie lepszego bloga, odpowiadającego na potrzeby moich Czytelników. Będę bardzo wdzięczna za wypełnienie ankiety.

Link do ankiety: https://goo.gl/forms/NogS2cmN8yJZue712

Bardzo dziękuję za pomoc i zachęcam do zapisu na Newsletter:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.