Początek

11:14
Cześć! Mam na imię Karolina, mam 25 lat. Założyłam to miejsce aby podzielić się moim życiem z atopowym zapaleniem skóry, pokazać moje sposoby na radzenie sobie z AZS, czy przekazać nowinki ze świata badań naukowych. Chciałam nawet przygotować poradnik w formie ebooka, czy w formie papierowej na temat AZS, jednak uznałam, że póki co blog jest lepszym pomysłem. Nie chcę jednak, żeby to było miejscu skupione tylko i wyłącznie na atopowym zapaleniu skóry, tak jak i nie chcę żeby całe moje życie kręciło się wokół tej choroby. Dlatego też będzie można tu znaleźć trochę treści lifestylowych.

Początek | AtopicKarolina - blog o atopowym zapaleniu skóry


Jestem inżynierem biotechnologii i magistrem biologii, ale nie pracuję w zawodzie, mimo że praca w laboratorium wydawała się wymarzoną. Obecnie pracuję jako freelancer i zajmuję się głównie tworzeniem prezentacji w PowerPoincie. Chciałabym też zmienić mój wyuczony zawód i od jakiegoś czasu uczę się, by zostać frontend developerem, ponieważ moim celem jest praca z domu, łączona z opieką nad przyszłymi dziećmi ;)

Mam nadzieję, że to miejsce spodoba Ci się, a prezentowane tu treści będą dla Ciebie w jakimś sensie pomocne lub sprawią, ze poczujesz się lepiej. Pamiętaj jednak, że nie jestem lekarzem, pokazuję Ci to co ja wiem i co wg mnie czy dla mnie jest dobre, a niekoniecznie może być dobre dla Ciebie.

Zachęcam do zaobserwowania bloga, polubienia strony na Facebooku lub na zBlogowani, żeby nie przeoczyć nowych postów. Dodatkowo na Facebooku wrzucam dodatkowe materiały dotyczące atopowego zapalenia skóry. Wszystkie linki znajdziesz w prawej kolumnie bloga.

Możesz do mnie również napisać na kontakt@dermatopik.pl

Pozdrawiam Cię serdecznie i zapraszam do czytania :)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.